ONLINE i v roce 2021 …

Napsat – ať je rok 2021 lepší, jak rok 2020 – je hloupost. Pro někoho to třeba byl nejlepší rok jeho života. Pro jiné to byl rok otravný svými zákazy. Pro mě také. Chtěl jsem navštívit Oceánii a sedím doma.

Pro řadu z vás, to byl rok, kdy jste zjistili, že e-learning je tu a je připraven vám poskytnou plnohodnotné a uznatelné školení BOZP či PO. Tedy alespoň pro administrativní pracovníky, kteří se ocitli na home-offisech …

Jsme tu pro vás již 25 let a rádi vám poskytneme naše služby a rady i v dalších letech. A tak neváhejte – je to tak snadné. A pokud stále nevěříte, zvedněte telefon a zavolejte mi na 603233980 – rád vám vše vysvětlím.

Aktuálně můžete využít naše Školení BOZP – práce z domova. Zaměstnanci se seznámí s riziky a poučí se o svých povinnostech.

Sdílejte příspěvek...